Slovenština Čeština

TOP MOTO

Váš partner
pro ČR a SR

Mobilní showroom

datum: 10/09/2018 autor:

 Osobní návštěva showroomu

Máte zájem stát se naším obchodním partnerem, nebo jím už jste? Využijte náš      
nadstandardní partnerský servis! Pro Vaši absolutní informovanost o aktuálním sortimentu našeho velkoobchodu jsme připravili službu Mobilní showroom. Na základě objednávky z našeho webu, nebo po telefonické domluvě Vás navštíví náš mobilní předváděcí vůz, ve kterém si můžete sami prohlédnout nové kolekce na následující rok! Kvalitu materiálu, zpracování, i designu tak můžete posoudit „na vlastní kůži“.
Náš obchodní zástupce pak na místě zodpoví všechny Vaše dotazy a pomůže Vám vyřešit případné nejasnosti. Díky Mobilnímu showroomu se navíc můžete stát téměř ihned naším registrovaným dealerem a získat tak přístup do centrálního skladu v Německu, odkud můžete online objednávat nebo kontrolovat stav skladu .
Službu Mobilní showroom poskytujeme všem našim novým, i stávajícím partnerům!

Zpět na seznam galerií

Nejbližší akce

08/03 - 11/03/2018 - Výstaviště Brno

MOTOSALON 2018

MOTOSALON je největší oborovou prezentací ve střední Evropě, jako jediný motocyklový veletrh s gescí Svazu dovozců automobilů (SDA) – motocyklová sekce. 

Dle dohody společnosti Veletrhy Brno, a.s. a motocyklové sekce Svazu dovozců automobilů se od roku 2010 veletrh MOTOSALON střídavě koná v Brně a Praze. Devátý ročník veletrhu MOTOSALON se tak po roční pauze opět uskuteční na brněnském výstavišti.